Nasze Biuro Rachunkowe

Na rynku od 25 lat. Doświadczeni, rzetelni i godni zaufania.

Nasza Misja

Wspomagamy rozwój przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy, dążąc do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z obsługą podatkową, księgową, kadrową oraz doradztwem biznesowym.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w branży finansowo-księgowej we Wrocławiu. Jest to niekwestionowany dowód na rzetelność wykonywanych przez nas usług. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie nabyte podczas współpracy z Klientami z większości działów gospodarki.

Dążenie do realizacji śmiałych celów wraz z umiejętnym doborem współpracowników pozwoliły nam osiągnąć stabilną pozycje na rynku.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Doświadczenie i praktyka

Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie, jesteśmy na bieżąco z obowiązującym prawem, stale uaktualniamy naszą wiedzę.
~

Rzetelność i uczciwość

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z należytą starannością i troską o interes Klienta.

Zaufanie

Nasi Klienci obdarzają nas ogromnym zaufaniem, doceniamy to i nigdy go nie zawodzimy.

Terminowość

Zawsze na czas i w terminie.

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który składa się z dwóch doradców podatkowych oraz kliku doświadczonych księgowych.  Dążąc do perfekcjonizmu stale podnosimy kompetencje poprzez studia podyplomowe, udział w szkoleniach oraz meetingi. Stały nadzór merytoryczny nad świadczonymi usługami księgowymi prowadzony jest przez doradców podatkowych.

W celu zapewnienia wysokiej jakości usług współpracujemy z kancelarią prawną specjalizującą się w prawie handlowym.

Zakres naszych usług

 

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa podatkowego,  księgowości oraz kadr i płac na najwyższym merytorycznym poziomie, ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań naszych Partnerów.

Bez względu na to jaką firmę prowadzisz jesteś dla nas kluczowym i priorytetowym Klientem.

Wspieramy i pomagamy w organizacji:

 

chojnik maraton wrocław

 

 

 

 

chojnik-facebook

Na tej stronie używamy plików cookie, by móc świadczyć Ci usługi. Korzystając z niej, zgadzasz się na to. Nasz regulamin
Rozumiem
x